1 3000 1 300 120 30 http://www.wordpressbootstrap.com 960 0

Bana yine ayrılık vakti…

Milyonların sığabildiği koca İSTANBUL’a bir ben sığamadım. Birden bire işler tersine döner ve her şey ters gitmeye başlar ya hani işte bende o kervana katılanlardan oldum. Ne yaptıysam ne denediysem olmadı ve son çare memlekete gitmek olarak görünüyor. Koca İstanbul […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Milyonların sığabildiği koca İSTANBUL’a bir ben sığamadım. Birden bire işler tersine döner ve her şey ters gitmeye başlar ya hani işte bende o kervana katılanlardan oldum. Ne yaptıysam ne denediysem olmadı ve son çare memlekete gitmek olarak görünüyor.

Koca İstanbul da hak ettiğim işi bulamadım ve saçma sapan bir yerden bir teklif geldi kabul etmek zorunda kaldım. Sanırım bu kez diğer gidişlerimden daha uzun ve sıkıcı olacak. İçimden hiç gitmek gelmiyor olsa da mecburum gitmeye.

Tahminimce 2 yada 3 aylık bir ayrılık olacak bu. Sonrası da meçhul ancak en azından 2-3 ay ne yapacağım diye düşünmeyeceğim. Ben bunların hiçbirini hak etmiyorum! Artık iyi bir İnsan olmaktan çok sıkıldım… Sil baştan başlamaktan, sürekli başa sarmaktan ve emeklerimin boşa çıkmasından çok yoruldum. Her geçen vapurun dalgasında savrulan neden ben oluyorum?

Kalın sağlıcakla…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Wordpress
Önceki Gönderi
Tek tıkla sitenizi ...
Sonraki Gönderi
Wordpress SEARCH tem...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});