1 3000 1 300 120 30 http://www.wordpressbootstrap.com 960 0

Tek tıkla sitenizi optimize edin

WordPress yazılımına sahip web sitelerinizi SEO uyumlu hale getirmek için bir çok yola başvuruyor olabilirsiniz. Özellikle optimizasyon konusunda birçok kaynak ve eklenti mevcut ancak nedense istediğimiz sonucu hiçbir zaman tam olarak alamıyoruz. Google Page Speed ölçümü yaptığınızda sitenizin puanı 60’larda […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WordPress yazılımına sahip web sitelerinizi SEO uyumlu hale getirmek için bir çok yola başvuruyor olabilirsiniz. Özellikle optimizasyon konusunda birçok kaynak ve eklenti mevcut ancak nedense istediğimiz sonucu hiçbir zaman tam olarak alamıyoruz.

Google Page Speed ölçümü yaptığınızda sitenizin puanı 60’larda ike bahsedeceğim eklenti sitenizi tek tıkla optimize dip % 40’a varan bir artış sağlayacağını garanti ediyorum. WordPress Speed & Performance Optimization eklentisi hiçbir kod bilgisine gerek duymaz ve herkesin tek tıkla kurulumunu yapıp aktif edebileceği bir yapıya sahip.

Eklentinin fiyatı markette 18 dolar olarak belirlenmiş ancak bana sorarsanız çok daha fazla bir rakamla satılmayı hak ediyor. Eklenti demosu, kurulumu ve detaylar hakkında bir bilgi vermeye gerek duymuyorum çünkü dediğim gibi tek tıkla kurup aktif edebileceğiniz bir eklenti.

Aktivasyonu yapın ve sonrasında tek sayfadan oluşan ayar sayfasına gidin ve aktif edin. Sonrasında ölçümlerinizi yaptığınızda sayfanızın açılış hızı ve page speed puanınızda gözle görülür bir fark olduğunu anlayacaksınız.

Bu kadar basit bir yolla yapabileceğiniz işlem için simsarlara faiş paralar kaptırmayın…

Eklenti demosu: One Click – WordPress Speed & Performance Optimization

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Eklenti
Önceki Gönderi
Google Related Keywo...
Sonraki Gönderi
Bana yine ayrılık ...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});