1 3000 1 300 120 30 http://www.wordpressbootstrap.com 960 0

WmAracı yönetiminin tavrı!

Merhaba arkadaşlar,  Gün içerisinde sektörden çok sıkıldığımı ve bir şekilde bırakmak istediğimi ifade etmek adına wmaracı forumunda bir konu açtım ve üye arkadaşların yorumları doğrultusunda ne yapacağıma karar verebilirim diye düşünüyordum ki birden forumdan uzaklaştırıldım. Üstelik forumda moderatör olmama rağmen. […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Merhaba arkadaşlar, 

Gün içerisinde sektörden çok sıkıldığımı ve bir şekilde bırakmak istediğimi ifade etmek adına wmaracı forumunda bir konu açtım ve üye arkadaşların yorumları doğrultusunda ne yapacağıma karar verebilirim diye düşünüyordum ki birden forumdan uzaklaştırıldım. Üstelik forumda moderatör olmama rağmen.

Konuda tüm sitelerimi, adsense hesabımı, forum üyelikleri v.s tamamını satarak klavyeye veda edebilir miyim diye fikir almak istedim ancak yöneticilerden biri bende yönetici olmama rağmen beni uyarmadan yasakladı ve sebep olarak da “Şimdi satabilirsin hesabını” yazmış.

Ben bu duruma üzülmeli miyim sevinmeli miyim bilemedim ancak sanırım sevinmem gerekiyor. Şu anki psikolojimin verdiği bir gazla bir konu açıyorum ve yönetici olduğum forumdan uzaklaştırılıyorum. Demek ki yanlış forumda yönetici olmuşum ve yanlış insanların ekmeğine yağ sürmüşüm.

Bundan sonra wmaracı benim için bitmiştir elbette ki ancak bunu paylaşmasaydım rahat edemezdim. WM forumu olarak sadece kendilerinin olduğunu yada çok iyi olduklarını düşünüyorlar ise bu konuda aksini düşündüğümü defalarca dile getirmiştim ve yine getiriyorum. Umarım onlarında sonu fuub.net gibi olmaz ve R10 onları da piyasadan silmez.

Ben yoluma R10 ile devam edeceğim elbet…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Balkon
Önceki Gönderi
WhatsApp Chat Plugin...
Sonraki Gönderi
Wordpress Admin giri...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});