1 3000 1 300 120 30 http://www.wordpressbootstrap.com 960 0

WordPress Admin giriş url değiştirme (All In One WP Security)

Bazı wordpress site sahipleri yönetim paneline erişim için kullandığımız standart URL adresinin güvenli olmadığını yada güvenlik açığı olduğunu düşündüğü için bu URL adresini değiştirmek istiyor. Ancak bu işlemi çoğusu kod değişikliğine giderek yapıyor. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa ve bunu […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bazı wordpress site sahipleri yönetim paneline erişim için kullandığımız standart URL adresinin güvenli olmadığını yada güvenlik açığı olduğunu düşündüğü için bu URL adresini değiştirmek istiyor. Ancak bu işlemi çoğusu kod değişikliğine giderek yapıyor. Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa ve bunu kod düzenlemeleri ile yapmayı düşünüyorsanız bence bu hatayı yapmayın.

WordPress’in temel çalışma prensibinin dışına çıkacağınız için bu değişiklikler zamanla size sorun çıkaracak ve istemediğiniz hatalarla karşılaşacaksınız.

Admin URL değiştirme işlemini basit bir güvenlik eklentisiyle yaparak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Admin URL değiştime eklentisi

Eklenti kurulumu oldukça basit arkadaşlar, herhangi bir eklenti gibi yönetim panelinden import edip kurulumu yapabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Eklenti
Önceki Gönderi
WmAracı yönetimini...
Sonraki Gönderi
WP: Tüm java ve css...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});