1 3000 1 300 120 30 http://www.wordpressbootstrap.com 960 0

WordPress reklam engelleyici: DeBlocker

WordPress siteleriniz için ziyaretçlerinizin reklamlarını engelleyerek size hiçbir katkı sağlamasını engellemek istiyorsanız DeBlocker kullanmanızı öneriririm. DeBlocker, WordPress tarafından oluşturulan web siteleri için güçlü bir araç ve para kazandıran bir eklentidir. Bu Eklentinin amacı, bir web sitesi ziyaretçisinden reklamları engelleyen tarayıcı […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WordPress siteleriniz için ziyaretçlerinizin reklamlarını engelleyerek size hiçbir katkı sağlamasını engellemek istiyorsanız DeBlocker kullanmanızı öneriririm.

DeBlocker, WordPress tarafından oluşturulan web siteleri için güçlü bir araç ve para kazandıran bir eklentidir. Bu Eklentinin amacı, bir web sitesi ziyaretçisinden reklamları engelleyen tarayıcı uzantılarını devre dışı bırakmasını istemektir. Eklenti, AdBlock ve Adblock Plus, uBlock ve uBlocker, AdGuard AdBlocker, Poper Engelleyici, Reklam Katil, Adaware Reklam Bloğu, Kolay Reklam Engelleyici ve diğerleri gibi reklam engelleme işlemlerinin çoğunu tanımlar.

Anti AdBlock WordPress Plugin, yüksek kaliteli orijinal içerik üreten ve reklam engelleyicileri nedeniyle para kaybetmek istemeyenler için kullanışlı bir yardımcı programdır. DeBlocker, Reklam Engelleyici uzantılarının kullanımını maksimum olarak engellemek için tasarlanmıştır. Kullanıcı içerik menüsünü açamaz, sayfada bir şey seçemez ve kopyalayamaz ve AdBlock özelliğini kapatana kadar kısayol tuşlarını kullanamaz.

DeBlocker Türkçe dil dosyası için konu altından yorum ile talepte bulunabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Eklenti
Önceki Gönderi
Sonraki Gönderi
Kısa bir süre ara ...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});