1 3000 1 300 120 30 https://www.wordpressbootstrap.com 960 0

Google Related Keywords Generator

Bu eklenti Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri oluşturur. Google İlgili Anahtar Kelimeler Jeneratörü ile anahtar kelime fikirleri alın ve doğru müşterilere doğru anahtar kelimelerle ulaşın. Google Suggest Uygunluk API’sı ve% 100 gerçek sonuç garantisi ile çalışır. SEO Anahtar Kelimeleri […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu eklenti Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri oluşturur. Google İlgili Anahtar Kelimeler Jeneratörü ile anahtar kelime fikirleri alın ve doğru müşterilere doğru anahtar kelimelerle ulaşın. Google Suggest Uygunluk API’sı ve% 100 gerçek sonuç garantisi ile çalışır.

SEO Anahtar Kelimeleri Nedir?

SEO anahtar kelimeleriniz, web sitenizdeki, insanların sitenizi arama motorları aracılığıyla bulmalarını sağlayan anahtar kelimeler ve kelime öbekleridir. Arama motorları için iyi optimize edilmiş bir web sitesi, arama yapanları sitenize bağlamaya yardımcı olan SEO anahtar kelimelerle potansiyel ziyaretçi tabanıyla aynı dili “konuşur”. Anahtar kelimeler, SEO’nun ana unsurlarından biridir.

Başka bir deyişle, insanların sizi bulmalarını kolaylaştırmak için, sunduğunuz ürünleri, hizmetleri veya bilgileri nasıl aradıklarını bilmeniz gerekir. Aksi takdirde, Google sonuçları. SEO anahtar kelimesini uygulamak, sitenizin rakiplerinizin üzerinde sıralanmasına yardımcı olur.

Demo | Kurulum ve Ayar Videosu

TÜRKÇE dil dosyası yakında ücretsiz olarak eklenecektir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Eklenti
Önceki Gönderi
Wordpress Kod Bankas...
Sonraki Gönderi
Tek tıkla sitenizi ...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});