1 3000 1 300 120 30 https://www.wordpressbootstrap.com 960 0

WhatsApp Chat Plugin (Türkçe çeviri)

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır siteme ziyaretçilerimle anlık iletişim kurabileceğim bir eklenti arayışındaydım. Araştırmalarım doğrultusunda ücretsiz eklentilerde buldum ancak nedense hoşuma gitmedi. Bahsetmek istediğim “WhatsApp Chat” plugin Codecanyon markette 24 dolara satılıyor ancak parasını hak ettiğini düşündüğüm için bu eklentiyi kullanma […]
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır siteme ziyaretçilerimle anlık iletişim kurabileceğim bir eklenti arayışındaydım. Araştırmalarım doğrultusunda ücretsiz eklentilerde buldum ancak nedense hoşuma gitmedi. Bahsetmek istediğim “WhatsApp Chat” plugin Codecanyon markette 24 dolara satılıyor ancak parasını hak ettiğini düşündüğüm için bu eklentiyi kullanma kararı aldım. Henüz lisansını satı almadım ama test etmek adına kurulum yapıp sonrasında 3-4 saat süren bir TÜRKÇE çeviri yaptım.

WhatsApp Chat

Elfsight WhatsApp Chat, web sitesi ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasının en hızlı yoludur. En sevdikleri mesajlaşma programı sayesinde kullanıcılar için her zaman ulaşılması kolay. Web sitenize WhatsApp Sohbeti ekleyin ve farklı ekran konumlarını kullanın, sohbeti görecek ziyaretçi kategorilerini seçin, şirket logonuzu ve başlık metnini ekleyin, davetkar bir hoş geldiniz mesajı ve daha fazlasını yapın. Sitenizdeki WhatsApp sohbeti sayesinde, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bağlantıda kalırsınız.

Aslında yaptığım çeviriyi ücretsiz olarak paylaşmayı düşünüyordum fakat fikrimi değiştirdim. Neden mi fikrimi değiştirdim? Birçok paylaşımda bulundum ama her nedense paylaşımlarım kullanılmasına rağmen tek bir yorum yada teşekkür almadım. Bu yüzden bundan sonra yapacağım tüm paylaşımları sembolikte olsa belli bir ücret karşılığında paylaşmaya karar verdim.

Eğer “Elfsight WhatsApp Chat CC” eklentisini kullanıyorsanız ve çeviri ihtiyacınız varsa aşağıdaki kaynak bağlantısına tıklayarak çeviri dosyalarını WPBS Mağazasından satın alabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
C. Tolga YILMAZ

WPBS kurucusu ve tek editörü.

Eklenti
Önceki Gönderi
Wordpress resim dosy...
Sonraki Gönderi
WmAracı yönetimini...
0 Yorumlar
    Yorum Yapın

    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});