in

WordPress Download Eklentileri

WordPress siterinizde bazı durumlarda ihtiyaç duyabileceğini bir çok download eklentisi mevcut. Oyun, uygulama yada benzeri bir çok içeriğin kullanıcılara sunulması adına manuel kod kullanarak bu bağlantıları paylaşmaktansa sizin için bu işlemleri yerine getirecek profesyonel onlarca download eklentisi mevcut.

Örneğin bir oyun download siteniz var ancak içeriklerinizi kullanıcılarınızın indirebilmesi için belli parametreler belirlemek istiyorsunuz ve bunu kısa kodlar ile yapmak istemiyorsunuz… O zaman yardımınıza koşacak olan onlarca download eklentisi mevcut.

Download Eklentilerinden Bazıları;

 1. WordPress Download Manager
 2. WP-Download Manager
 3. WordPress Download Monitor
 4. Easy Digital Downloads
 5. WooCommerce
 6. Delightful Downloads
 7. Lana Downloads Manager
 8. WordPress Download Manager Pro
 9. WP-Filebase Pro
 10. File Manager Plugin for WordPress
 11. Groups File Access WordPress Plugin
 12. WordPress File Center
 13. CM Download Manager
 14. WP File Download

Yukarıda listelediğimiz eklentilerin bir kaçı ücretli ve premium olarak satılmakta ancak aralarındaki ücretsiz eklentilerden ihtiyacınıza cevap verecek olanları seçip kullanabilirsiniz. Eklentilerin bir çoğunu wordpress sitenizin yönetim panelinde bulunan Eklentiler bağlantısına tıkladığınızda arama formu yardımıyla bulabilirsiniz. Arama sonuçlarında bulunmayanları web üzerinde aratıp satış sayfasına erişebilirsiniz. İhtiyacınıza cevap verdiğini düşündüğünüz eklentinin kurulumu ve ayarları konusunda yardıma ihtiyacınız olursa konu altından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki içeriğe benzer bir içerik oluşturmak ister misin? Yeni içerik oluştur!

Rapor Et

Konu hakkında ne düşünüyorsun?

1347 puan
Upvote Downvote

C. Tolga YILMAZ tarafından eklenmiştir.

Merhaba, wordpress ve bootstrap konusunda yeterince bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. WPBS platformunu açmamın nedeni sadece wordpress ve bootstrap adına paylaşımların ve tanıtımların yapılabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress Kod Bankası

WordPress Site Sıfırlama