in

WordPress konuyu anasayfada sabitleme

WordPress siteleriniz de sürekli güncel tutmak istediğiniz yada ön plana çıkarmak istediğiniz içeriklerinizi anasayfa da sabit olarak konumlandırabilirsiniz Sonrasın da ekleyeceğiniz hiçbir içerik bu sabit konunun üzerinde listelenmeyecek ve öne çıkarmak istediğiniz içerik diğerlerinin arasında kaybolmayacaktır. WordPress konuyu ana sayfaya sabitlemek için tek yapmanız gereken “Blogun en üstüne sabitle” tikini işaretlemek.

Yeni bir içerik oluşturuyorsanız içerik oluşturma sayfasının hemen solunda bulunan alanda bu kutucuğu görebilirsiniz. Eğer daha önceden oluşturduğunuz bir içeriği öne çıkarmak istiyorsanız bunun içinde içeriği düzenle dedikten sonra yine sağ kısımda bulunan kutucuğu işaretleyip içeriğini başa tutturabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak için herhangi bir eklenti kullanmanızı önermiyorum. Zaten var olan bir özellik için bir kaç farklı fonksiyon kazandırmak adına sitenize gereksiz bir yük yüklemeyin. Her eklenti fazladan sordu demektir. bunu unutmayalım…

Yukarıdaki içeriğe benzer bir içerik oluşturmak ister misin? Yeni içerik oluştur!

Rapor Et

Konu hakkında ne düşünüyorsun?

1343 puan
Upvote Downvote

C. Tolga YILMAZ tarafından eklenmiştir.

Merhaba, wordpress ve bootstrap konusunda yeterince bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. WPBS platformunu açmamın nedeni sadece wordpress ve bootstrap adına paylaşımların ve tanıtımların yapılabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WMARACI wordpress tema dayanışması!

WordPress kategoriye özel sayfa yapımı