in

WordPress reklam engelleyici: DeBlocker

WordPress siteleriniz için ziyaretçlerinizin reklamlarını engelleyerek size hiçbir katkı sağlamasını engellemek istiyorsanız DeBlocker kullanmanızı öneriririm.

DeBlocker, WordPress tarafından oluşturulan web siteleri için güçlü bir araç ve para kazandıran bir eklentidir. Bu Eklentinin amacı, bir web sitesi ziyaretçisinden reklamları engelleyen tarayıcı uzantılarını devre dışı bırakmasını istemektir. Eklenti, AdBlock ve Adblock Plus, uBlock ve uBlocker, AdGuard AdBlocker, Poper Engelleyici, Reklam Katil, Adaware Reklam Bloğu, Kolay Reklam Engelleyici ve diğerleri gibi reklam engelleme işlemlerinin çoğunu tanımlar.

Anti AdBlock WordPress Plugin, yüksek kaliteli orijinal içerik üreten ve reklam engelleyicileri nedeniyle para kaybetmek istemeyenler için kullanışlı bir yardımcı programdır. DeBlocker, Reklam Engelleyici uzantılarının kullanımını maksimum olarak engellemek için tasarlanmıştır. Kullanıcı içerik menüsünü açamaz, sayfada bir şey seçemez ve kopyalayamaz ve AdBlock özelliğini kapatana kadar kısayol tuşlarını kullanamaz.

DeBlocker Türkçe dil dosyası için konu altından yorum ile talepte bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki içeriğe benzer bir içerik oluşturmak ister misin? Yeni içerik oluştur!

Rapor Et

Konu hakkında ne düşünüyorsun?

385 puan
Upvote Downvote

C. Tolga YILMAZ tarafından eklenmiştir.

Merhaba, wordpress ve bootstrap konusunda yeterince bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim. WPBS platformunu açmamın nedeni sadece wordpress ve bootstrap adına paylaşımların ve tanıtımların yapılabilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kısa bir süre ara (: Tatildeyim…

WordPress eklenti güncellemelerini kapatma